Water icon 28

Treneri / instruktori

Centrā ir sertificēti treneri un instruktori, kuri labprāt sniegs savu padomu un palīdzēs sportot gribētājiem pareizi apgūt sportošanai nepieciešamās prasmes. Atkarībā no jūsu mērķa treneri un instruktori ieteiks katram atbilstošākās grupu nodarbības.

Inese Miltiņa

Inese Miltiņa

Grupu nodarbību trenere

Inese ir grupu nodarbību, Spēka zāles un vispārejās fiziskās sagatavotības trenere.

Liena Ozoliņa

Liena Ozoliņa

Grupu nodarbību trenere

Liena ir sertificēta B kategorijas sporta speciālists, par fitnesa treneri strādā jau 26 gadus.

Karīna Gaide

Karīna Gaide

Hatha joga trenere

Karīna Jogu iepazina un sāka pasniegt pēc ceļojuma uz Indiju, kur apguva seno zināšanu pamatus no Guru, un praktizē to jau divdesmit gadus, kas pašreiz ir Karīnas dzīves svarīga sastāvdaļa un filozofija, un caur šīm zināšanām tā tiek nodota arī citiem, palīdzot tiekties uz līdzsvaru un harmoniju ikdienā.

Linda Līce

Linda Līce

TRX trenere

Linda ir trenere TRX grupu nodarbībām Siguldas Sporta centrā un viņas motivācija un iedvesma ir klienti – viņu enerģija, cīņas spars, smiekli un laimīgās sejas pēc aizvadītā treniņa.

Fanija Šitca

Fanija Šitca

Grupu nodarbību trenere

Fanija ir fitnesa trenere jau vairāku gadu garumā un pasniedz daudzveidīgas grupu nodarbības, viņa ir ieguvusi plašu kvalifikāciju - ir fitnesa trenere (vada pilates, vingrošanu senioriem un vingrošanu grūtniecēm), ir nūjošanas instruktore, kā arī ciguna instruktore.

Andrejs Filipovs

Andrejs Filipovs

Grupu nodarbību treneris

Andrejs ir sertificēts fitnesa treneris, profesionāls dejotājs un horeogrāfs, kurš savas zināšanas ieguvis un absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju, ieguvis sertifikātu Latvijas Treneru tālākizglītības centrā un šobrīd studē Rīgas Stradiņu universitātē, kur apgūst veselības un sporta speciālista profesiju.

Anita Baumane

Anita Baumane

Grupu nodarbību trenere

Anita ir sertificēta B kategorijas sporta speciālists (sertifikāta numurs 3762), strādā par treneri jau desmit gadus, viņa ir beigusi Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju un Rīgas Stradiņa universitāti studiju programmā "Uztura speciālists".

x

Nosūtīt ziņu