Water icon 28

Šonedēļ lieli un mazi velobraucēji aicināti uz „S!-Velo 2017” pirmo posmu

22.05.2017

Fischer Slēpošanas centrs 2017.gada 25.maijā aicina piedalīties „S!-Velo 2017”, kas atklās aizraujošu riteņbraukšanas seriālu lieliem un maziem entuziastiem. Riteņbraukšanas seriāls norisināsies jau trešo gadu, bet no šī gada pasākums plānots arī pieaugušajiem. Arī sacensībās veicamās distances, atkarībā no sportotāju vecuma, būs sākot no 400 metriem līdz pat 20 kilometriem.


Kopumā varēs startēt 22 dalībnieku grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem –  dipu-dapu klasē, kurā startēs meitenes un zēni ar skrejriteņiem, līdz pat profesionāliem riteņbraucējiem ar ilggadēju pieredzi – 1977.gadā un agrāk dzimušiem sportistiem. Riteņbraucēji varēs piedalīties arī open jeb atklātajā grupā interesentiem bez lielas sacensību pieredzes.

Pirmais starts plkst.18.00, savukārt dalībnieku numuru saņemšana no plkst.17.30.

Sacensību mērķis ir popularizēt velosportu kā iedzīvotājiem pieejamu sporta veidu Siguldas novadā, popularizēt velosipēdu kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli, kā arī veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu iedzīvotāju vidū.

Plašāka informācija par pasākumu pieejama Fischer Slēpošanas centra Facebook kontā www.facebook.com/fischersleposanascentrs/ un Siguldas Sporta centra mājas lapā www.siguldassports.lv , kurā iespējams veikt arī iepriekšēju reģistrāciju sacensībām.

Kopumā šajā sezonā paredzēti vēl četri „S! – Velo” riteņbraukšanas seriāla posmi – 15. jūnijā, 13.jūlijā, 24. augustā un noslēdzošais posms – 28. septembrī.

Sacensību norise nebūtu iespējama bez atbalstītājiem – Siguldas novada Domes, biedrības A2, SIA “Veloprofs”, SIA ,,Rāmkalni Nordeco”, SIA ,,Siguldas Saldējums”, DabLab un bērnu centra “Kā mājās”.

Gada siltajā sezonā Fischer Slēpošanas centrā norisinās bez „S!-Velo 2017” riteņbraukšanas seriāla norisinās vēl vairāki sacensību seriāli – „S!–Skate 2017” skrituļslidošanas seriāls, kā arī skriešanas un nūjošanas seriāls „Siguldas apļi 2017”.

Fischer Slēpošanas centrā apmeklētājiem ir pieejama 1.4 km gara asfaltēta trase, kas ir piemērota vieta, lai apgūt skrituļslidošanas, rolerslēpošanas, velobraukšanas un nūjošanas iemaņas. Centra nomā ir pieejams inventārs sporta aktivitāšu cienītājiem, kuri vēlas apgūt skrituļslidošanu un rollerslēpošanu.

Gaidām mazus un lielus sportistus un citus līdzjutējus aizraujošās riteņbraukšanas sacensībās!

Sacensību nolikums

Reģistrēšanās: https://docs.google.com/forms/d/1_Wm0iWsAl19Y5wvzuO2Pl9tdpvpcHmkbqBsnWjQ9xQQ/viewform?ts=58fa09c0&edit_requested=true

 

x

Nosūtīt ziņu