Water icon 28

Siguldas Sporta centrs pakāpeniski atsāk darbību

15.05.2020

Ņemot vērā valdībā pieņemtos lēmumus par sporta norises vietām un atsevišķu ierobežojumu atcelšanu, Siguldas Sporta centrā pakāpeniski tiek atsākti pakalpojumi apmeklētājiem. No 15. maija sportot gribētājiem būs iespēja atsākt regulārus treniņus Siguldas Sporta centra Spēka zālē, bet no 18. maija tiks atsāktas grupu nodarbības un Sporta diagnostikas pakalpojumi: fizioterapija, uztura speciālista konsultācijas un slodzes testi. Patlaban drošības nolūkos peldbaseins un Ūdens atrakciju parks apmeklētājiem paliek slēgts līdz turpmāku ierobežojumu atcelšanai.

Pakāpeniski atsākot Siguldas Sporta centra darbību, plānotas vairākas izmaiņas apmeklējumu ierastajā kārtībā. Siguldas Sporta centra apmeklējums iepriekš jāpiesaka zvanot uz tālruņa numuru 25448860 vai nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi ssc@siguldassports.lv. Tāpat apmeklētājiem jāņem vērā valstī noteikti pulcēšanās ierobežojumi, vienā telpā pulcējoties ne vairāk kā 25 cilvēkiem un ievērojot divu metru distanci vienam no otra, kā arī Sporta centra izstrādātos noteikumus, kas pieejami www.siguldassports.lv.

Sporta centra visās darbības zonās, ģērbtuvēs un pie ieejas ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, ko aicina izmantot gan ierodoties, gan promejot, kā arī treniņu laikā. Spēka zālē un citās zonās ir izvietoti virsmu dezinfekcijas līdzekļi, lai nodrošinātu sporta inventāra dezinfekciju pirms un pēc to lietošanas. Gan Spēka zālē, gan grupu nodarbību zonās maksimālais apmeklētāju skaits ir 24 personas. Lai nodrošinātu nepieciešamo divu metru distanci starp sportotājiem, Spēka zālē vairāki blakus esošie trenažieri ir norobežoti un nevar tikt vienlaicīgi izmantoti. Savukārt grupu nodarbības ar nelielu apmeklētāju skaitu notiks Vingruma zālē, bet ar lielāku apmeklētāju skaitu norisināsies skrejceliņa zonā.

Lai maksimāli mazinātu uzturēšanās laiku un saskarsmes iespējas Siguldas Sporta centrā, apmeklētāji iespēju robežās aicināti ierasties jau atbilstošā apģērbā, lai nebūtu jāapmeklē ģērbtuves. Ja tomēr ģērbtuves un dušas ir nepieciešamas, arī tajās ir jāievēro divu metru distance. Ģērbtuvēs nedrīkst vienlaicīgi atrasties vairāk par piecām personām; maksimālais uzturēšanās laiks vienai personai nedrīkst pārsniegt 15 minūtes. Jebkura apmeklējuma gadījumā līdzi jābūt iekštelpu apaviem, kurus varēs pārvilkt garderobē vai ģērbtuvēs.

Siguldas Sporta centra darba laiks darba dienās ir no plkst. 9.00 līdz 21.00, bet brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Jebkurš apmeklējums Spēka zālē, grupu nodarbībās vai Sporta diagnostikas kabinetos nedrīkst pārsniegt divas stundas.

Siguldas Sporta centrs ar vislielāko atbildību izturas pret ikvienu apmeklētāju un pret valstī noteiktajiem ierobežojumiem, tāpēc arī apmeklētāji aicināti būt atbildīgiem, ievērot drošu vidi un bez aizrādījumiem sekot līdzi noteikumiem, kas publicēti www.siguldassports.lv un izvietoti pie ieejas un visās darbības zonās.

x

Nosūtīt ziņu