Water icon 28

Augustā jaunas nodarbības Siguldas Sporta centrā

21.07.2020

Jaunā sezona, kura Siguldas Sporta centrā sāksies septembrī, priecēs apmeklētājus ar jaunām nodarbībām. Jau augusta mēnesī Siguldas Sporta centrs piedāvās tādas nodarbības kā Vingrošana grūtniecēm ūdenī, AquaFitMat nodarbības bērniem peldbaseinā, kā arī Vingrošanu māmiņām kopā ar bērniem līdz 2 gadu vecumam.

Vingrošana grūtniecēm ūdenī uzlabos jauno māmiņu vispārējo veselību. Regulāra nodarbību apmeklēšana nostiprinās sirds un asinsvadu sistēmu, veicinās vielmaiņas procesus organismā, palīdzes saglabāt fizisko sagatavotību bērniņa gaidību laikā, sekmēs pareizu elpošanu, uzlabos prasmes atbrīvot muskulatūru, kas ir jāmāk katrai sievietei dzemdībās. Atrodoties ūdenī, ķermenis ir bezsvara stāvoklī, kas nosaka to, ka tiek atslogots mugurkauls, tāpēc ir vieglāk pilnībā  atbrīvoties. Vingrošana ūdenī atvaira stresu un sniedz daudz enerģijas. Lai piedalītos šajās nodarbībās, ir nepieciešama ārsta izziņa.

AquaFitMat nodarbība bērniem paredzēta 7 līdz 12 gadus jauniem skolas vecuma bērniem. Nodarbības notiks uz speciālām, vingrošanai paredzētām, piepūšamajām līdzsvara platformām peldbaseinā. Nodarbībā tiks izpildīti statiski un dinamiski vingrinājumi muskulatūras nostiprināšanai, izspēlētas rotaļas vai nelielas savstarpējās sacensības. Šī nodarbība uzlabo bērnu stāju un koordināciju, kas tiks apvienots ar jautri pavadītu laiku. Lai piedalītos nodarbībās, bērniem ir jāprot peldēt.

Vingrošana māmiņām ar bērniem līdz 2 gadu vecumam sniegs enerģiju un aktīvi kopā pavadītu laiku ar bērnu. Bērniem būs iespēja gan spēlēties rotaļu stūrītī, gan arī bērni tiks iesaistīti vingrinājumos. Nodarbībās tiks uzlabota vispārējā fiziskā sagatavotība, īpašu uzmanību pievēršot vēdera, iegurņa un muguras nostiprināšanai.

Visas trīs jaunās nodarbības vadīs trenere Diāna Treija. Uz grupu nodarbībām obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860. 

x

Nosūtīt ziņu