Water icon 28

Noslēdzies otrais „S! – Slēpo 2019“ posms

08.02.2019

Ceturtdien, 7. februārī, Fischer Slēpošanas centrā tika aizvadīts 2019. gada otrais „S! – Slēpo“ sacensību seriāla posms, uz starta pulcējot vairāk nekā 100 dalībniekus.

Otrajā posmā tika dots brīvais starts no plkst.18.00 līdz 19.30. Sacensībās dalībniekiem atkarībā no vecuma grupas bija jāveic konkrēts apļu skaits.  SV-6 grupai bija jāveic 200 metru aplis sešas reizes, SV-8 grupai bija jāveic 200 metru aplis astoņas reizes, SV-10, SV-12, SV-14 grupām bija jāveic 1,2 kilometru aplis piecas reizes, savukārt SV-16 līdz SV-60 grupām bija jāveic 1,2 kilometru aplis astoņas reizes.

2. posma rezultāti

„S! – Slēpo 2019“ sacensību seriāla mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu iedzīvotāju vidū, veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī nodrošināt pilnvērtīgus gatavošanās procesus citiem nozīmīgiem slēpošanas pasākumiem un sacensībām.

Dalībnieki katrā posmā tiek vērtēti noteiktās vecuma grupās un grupas kopvērtējums tiks aprēķināts, summējot katra dalībnieka divu labāko posmu punktu summu (obligāti jāpiedalās vismaz 2 posmos). Ikviens dalībnieks piedalās jaunu   Fischer slēpju izlozē, kas notiks pēdējā, trešajā posmā 21. martā.

„S! – Slēpo 2019“ sacensību seriāls norisinās trijos posmos  Fischer Slēpošanas centrā ziemas sezonas ceturtdienu vakaros un paredzēti ikvienam distanču slēpošanas entuziastam. Atkarībā no laikapstākļiem var mainīties sacensību datumi, kā arī distances un trases garums.


Iepriekšējā pieteikšanās nākamajiem posmiem norisinās www.siguldassports.lv, reģistrējoties un aizpildot dalībnieka anketu. Reģistrējoties elektroniski, dalības maksa ir 50% mazāka un reģistrācijas process krietni ātrāks. Pieteikties var arī sacensību dienā  Fischer Slēpošanas centrā. Uzrādot Siguldas novada ID karti, 10% atlaide dalības maksai.

Sacensību seriālu „S! – Slēpo 2019“ organizē  Fischer Slēpošanas centrs sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Sacensības atbalsta - „ Fischer Latvia”, „Maplus”, Biedrība A2, SIA „Rāmkalni Nordeco”, AS „Hanzas maiznīca”, apvienība „Dabas laboratorija".

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv un sporta bāžu kontos sociālajā tīklā Facebook un Instagram. Datu apstrādes nolūks – sabiedrības informēšana un veselīga dzīvesveida veicināšana. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.siguldassports.lv/lv/privatuma_politika/ vai iepazīstoties ar to klātienē Siguldas Sporta servisa klientu apkalpošanas vietās.

x

Nosūtīt ziņu