Water icon 28

Informācija par ārzemju sportistu treniņiem Siguldas Sporta centrā

23.10.2020

Mēs esam saņēmuši jautājumus no mūsu apmeklētājiem par ārvalstu sportistiem, kuri apmeklē Siguldas Sporta centru. Mēs saprotam, ka ārvalstu sportistu klātbūtne rada papildus bailes šajos COVID apstākļos, tomēr vēlamies informēt, ka sadarbībā ar Bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, kā arī vietējiem un ārvalstu komandu treneriem ir radīti maksimāli droši apstākļi ārvalstu sportistu treniņiem un Siguldas Sporta centra apmeklētājiem.

Informācija apmeklētajiem

23.10.2020

Pēc Ministru kabineta noteikumiem no rītdienas, 24. oktobra, atrodoties Siguldas Sporta centra vestibilā obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs! Mēs rekomendējam uzturēties ģērbtuvēs ne ilgāk kā 15 minūtes, dezinficēt rokas ienākot sporta centrā un pārvietojoties starp zonām, un, protams, ievērot 2 metru distanci visur, kur vien tas ir iespējams. Sportosim atbildīgi!

22., 23. un 24. oktobrī Ūdens atrakciju parkā nav pieejami brīvi laiki apmeklējumam

22.10.2020

Šodien, 22. oktobrī, rītdien, 23. oktobrī, un sestdien, 24. oktobrī, visi laiki Ūdens atrakciju parka apmeklējumam ir rezervēti! Brīvu vietu nav. Tuvākie brīvie apmeklējuma laiki ir svētdien, 25. oktobrī, un nākošajā nedēļā. Uz tikšanos Ūdens atrakciju parkā, kur ūdens temperatūra visu gadu ir +30 grādi!

Aicinām ikvienu apmeklēt individuālās peldētapmācības nodarbības

19.10.2020

Ņemot vērā valstī noteiktos papildus ierobežojumus, Peldētapmācības skolas grupu nodarbības no 17. oktobra līdz 6. novembrim tiek pārtrauktas, tāpēc aicinām ikvienu - gan mūsu Peldētapmācības skolas audzēkņus, gan citus peldēt interesentus, apmeklēt individuālās peldēšanas nodarbības pie mūsu treneriem – Ievas, Olitas, Anitas, Andras, Daigas un Diānas.

Nākamajā nedēļā āra nodarbības pie Fanijas Šitcas nenotiks

18.10.2020

No 19. līdz 23. oktobrim āra nodarbības Veselības vingrošana un Veselības vingrošana grūtniecēm pie Fanijas Šitcas nenotiks. Aicinām mūsu klientus apmeklēt citas āra nodarbības, individuālos treniņus pie mūsu treneriem gan vingruma zālē, gan peldbaseinā. Vairāk informācijas, zvanot uz tālruni 25448860!

Nākamnedēļ rudens skolēnu brīvdienas!

16.10.2020

No 19.oktobra līdz 25.oktobrim Siguldas sporta centrs strādās rudens skolēnu brīvdienu režīmā. Lai apskatītu nākamās nedēļas darba laika grafiku, spiediet vairāk.

Pie mums viss notiek!

16.10.2020

Spēka zāle darbojas, ir iespēja apmeklēt peldbaseinu individuāli vai no pirmdienas apmeklēt individuālos treniņus peldbaseinā, vingruma zālē vai TRX zālē. Kā arī no pirmdienas ikvienam būs iespēja apmeklēt grupu nodarbības ārā pie stadiona svaigā gaisā, speciāli ierīkotā vingrošanas zonā.

Izmaiņas Siguldas Sporta centra darbībā no 17. oktobra

14.10.2020

Cienījamie Siguldas Sporta centra apmeklētāji, līdz 16.oktobrim strādājam kā līdz šim, ievērojot gan roku dezinfekciju, gan 2 metru distanci vienam no otra. No 17. oktobra līdz 6. novembrim, saskaņā ar MK noteiktajiem ierobežojumiem, būs vairākas izmaiņas mūsu darbībā.

Izmaiņas grupu nodarbību grafikā

12.10.2020

Rītdien, 13. oktobrī, un ceturtdien, 15. oktobrī, nodarbība Joga pie treneres Karīnas Gaides NENOTIKS. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

10. un 11. oktobrī Ūdens atrakciju parkā nav pieejami brīvi laiki apmeklējumam

10.10.2020

Informējam mūsu apmeklētājus, ka šodien, 10. oktobrī, un rītdien, 11. oktobrī, Ūdens atrakciju parka apmeklējuma pieejamie laiki ir rezervēti. Brīvu vietu nav! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un iesakām pieteikt apmeklējuma laiku nākošajā nedēļā!

Aicinājums Siguldas Sporta centra apmeklētājiem

09.10.2020

Sakarā ar paaugstinātu saslimstības rādītāju valstī ar Covid-19 vīrusu, aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un pievērst pastiprinātu uzmanību personīgajai higiēnai, atrodoties Siguldas Sporta centrā.

Ir precizēts nodarbības Vispārattīstošā vingrošana bērniem koncepts

09.10.2020

Nodarbības otrdienās un ceturtdienās notiks bērniem vecumā no 4 līdz 8 gadiem. Nodarbības notiek plkst. 17.15. Abas dienas nodarbības notiks viena vecuma grupas iedalījumā! Vingrošanā bērni strādās uz muskultūras nostiprināšanu, lokanību, līdzsvara un koordinācijas uzlabošanu. Veicinās pareizas stājas un gaitas attīstību. Nodarbības vada fizioterapeite Krista Hartmane.

x

Nosūtīt ziņu