Water icon 28

Tagad arī grupu nodarbības varēs apmaksāt tiešsaistē - mobilajā lietotnē Bookla

23.11.2022

Ar 1. decembri grupu nodarbības varēs ne tikai rezervēt, bet arī apmaksāt caur Bookla mobilo lietotni. Rezervē, apmaksā un garantē sev vietu savā iemīļotajā grupu nodarbībā.

No š.g. 1. decembra izmaiņas atsevišķās Siguldas Sporta centra pakalpojumu cenās

23.11.2022

Sporta bāzes darbības nodrošināšanas izmaksas rudens periodā turpināja pieaugt, ietekmējot arī uzņēmuma pakalpojumu izcenojumus – vidējais pakalpojumu cenu pieaugums no š.g. 1. decembra plānots 10-15% apmērā. Nedaudz palielināsies pakalpojumu cenas ūdens zonai, spēka zālei, grupu nodarbībām, kā arī, sporta zāles un skrejceliņa telpu nomai, savukārt, instruktoru individuālajiem un sporta diagnostikas pakalpojumiem cenas tiek saglabātas līdzšinējā līmenī.

S!-Peld 2022 otrais posms

16.11.2022

9. decembrī Siguldas Sporta centra lielajā peldbaseinā plkst. 18:00 notiks 2. posms peldēšanas sacensībām S!-Peld 2022, kas kopā pulcē gan lielus, gan mazus peldētājus. Šoreiz būs arī īpāšs jaunums - sacensības mazajā peldbaseinā 2015. – 2016. gadā dzimušajiem un jaunākiem bērniem. Peldēšanas sacensību mērķis ir popularizēt peldēšanu visās vecuma grupās, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu.

Dāvana Latvijas valsts svētkos - atlaižu kods Ūdens atrakciju parkam

10.11.2022

Latvijas valsts svētku laikā vēlamies uzdāvināt arī dāvanu jums - 10% atlaides kodu Ūdens atrakciju parka apmeklējumam no 11. līdz pat 18. novembrim.

Parādi savu LĀČPLĒŠA SPĒKU

09.11.2022

Šo piektdien, 11.11., apmeklējot Spēka zāli, piedalies mūsu svētku izaicinājumā un pārbaudi savu Lāčplēša spēku - cik reizes vari uzspiest 50kg!

Bezmaksas nodarbības no novembra līdz janvārim Siguldas Sporta centrā un reģionos.

25.10.2022

No novembra Siguldas novada iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties un iepazīties ar bezmaksas sporta nodarbībām Lēdurgā, Krimuldā, Mālpilī, Inčukalnā, Allažos, Morē un Jūdažos, pateicoties iedzīvotāju iniciatīvai un Siguldas novada pašvaldības atbalstam. Turpināsim aktīvi sportot un piedalīties arī ES projekta bezmaksas sporta nodarbībās Siguldas Sporta centrā un reģionos.

Halovīns Ūdens atrakciju parkā

25.10.2022

Helovīnu vakarā ieskandināsim Ūdens atrakciju parku spocīgi krāsainās noskaņās ar gaismām, DJ un foršu atpūtu kopā ar ģimeni. Baudi ūdens priekus, slīdrenes, pirtis, džakuzi un Helovīnu atmosfēru pie mums.

Skolēnu brīvlaikā Siguldas Sporta centrā mainās darba laiki

21.10.2022

Rudens skolēnu brīvlaikā no š.g. 24.oktobra līdz 28.oktobrim palielinās pieejamie laiki Peldbaseina, Ūdens atrakciju parka un Sporta zāles apmeklējumam.

Ūdens atrakciju parka biļetes tagad var iegādāties caur Bookla aplikāciju

05.10.2022

Ar septembra beigām esam ieviesuši jaunumu - Ūdens atrakciju parka biļetes var apmaksāt caur Bookla aplikāciju. Vēl ērtāk, ātrāk un vienkāršāk. Rezervē sev laiku, apmaksā un garantē vietu atpūtai. 

Bezmaksas peldēšana skolēniem

21.09.2022

Peldēšana ir viens no sporta veidiem, kas vispusīgi attīsta visu ķermeni. Turklāt, šis sporta veids ir saudzīgs organismam, jo balsta ķermeni, samazinot traumu risku un saudzējot locītavas. Izmanto iespēju un apmeklē bezmaksas peldēšanas nodarbības! Nodarbības notiek lielajā peldabseinā un aicinām piedalīties nodarbībās skolēnus un ar priekšzināšanām.

Nakts peldējums 2022

14.09.2022

Šī gada 24. septembrī, Siguldas Sporta centrā, norisināsies viens no skanīgākajiem un vērienīgākajiem aktīvā dzīves veida pasākumiem – Nakts peldējums, kura ietvaros Siguldas pilsētas iedzīvotājiem un to viesiem būs iespēja ne vien izbaudīt patīkamu peldi pozitīvas dzīvās mūzikas un apgaismojuma pavadījumā, bet arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā.

Veselības diena Siguldas novadā un Siguldas Sporta centrā

13.09.2022

No 16. līdz 18. septembrim Siguldas novadā norisināsies Veselības dienas. Veselības dienas laikā, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, būs iespēja saņemt ārstu bezmaksas konsultācijas, veikt veselības pārbaudi, piedalīties lekcijās, kā arī aktīvi un sportiski pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Tāpat 17. septembrī ikviens ir aicināts piedalīties akcijā “Apbrauc apkārt Siguldas novadam” un, izmantojot velotrenažierus, kuri būs pieejami dažādās vietās, kopīgi krāt kilometres, kā arī 18. septembrī izmēģiāt savus spēkus komadu sporta sporta spēlēs entuziastiem.

x

Nosūtīt ziņu